Biuro rachunkowe

KAŻDA POMOC W ZAKRESIE PODATKÓW TO KROK W DRODZE DO SUKCESU!

Biuro Rachunkowe powstało w 1993 roku jako pierwsze w Mielcu. Z sukcesem przebrnęliśmy przez wszystkie liczne i trudne zmiany przepisów podatkowych. Uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000. Posiadamy licencję Ministra Finansów oraz polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa Klienta. Zatrudnieni pracownicy systematycznie doskonalą swoje umiejętności podatkowe, są rzetelni i otwarci na problemy każdego Klienta.

Biuro Rachunkowe prowadzi rozliczenia w zakresie:

* bezpłatnie w przypadku podpisania umowy o prowadzenie ewidencji księgowej dla celów rozliczania podatku dochodowego.

Odpłatność za usługi z uwagi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych Klientów, jest indywidualnie negocjowana z Klientem przed podpisaniem umowy. Ceny usług są uzależnione od wybranego sposobu opodatkowania, od dokonania zgłoszenia rejestracyjnego w zakresie podatku VAT oraz rozmiarów prowadzonej działalności gospodarczej tj. od wielkości stanu zatrudnienia, ilości dokumentów księgowych oraz innych czynników mających wpływ na pracochłonność prowadzonych ewidencji.

Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność oferujemy pomoc w czynnościach dotyczących rejestracji firmy i zgłoszenia właściwym instytucjom, a także w okresie trzech miesięcy korzystne rabaty.Każdy Klient naszego biura, który poleci nas swoim znajomym otrzyma od nas dodatkowy rabat.

ADRES BIURA

39-300 Mielec ul. Krótka 5
BUDYNEK DOMU RZEMIOSŁA
Tel. 0-17 773 32 83, 773 32 83 wew.23
e-mail: srwk@srw.mielec.pl